Pierwsze medale naszych uczniów w nowym roku szkolnym 2016/2017

W  dniu  26.09.2016r.   20  osobowa  reprezentacja uczniów   Gimnazjum nr  1,   wzięła  udział w  Powiatowych Indywidualnych  Biegach  Przełajowych  w  Kamionie.

Tak  jak  w  ubiegłym  roku,  na  podium  stanął  Jan  Wierzbicki z  klasy  3d,  który  wygrał  w  swojej  kategorii,  zdobywając  złoty  medal.

Ogromną  niespodziankę  sprawił  wszystkim  Jakub  Wróblewski z  klasy  1c,  który  po  bardzo  emocjonującym  finiszu  sięgnął  po  srebrny  medal.

Oprócz  naszych  medalistów,  do  zawodów  Międzypowiatowych  zakwalifikowali  się  Maciej  Pałyska z  klasy  3a,  zajmując  6  miejsce,  oraz  Filip  Kunicki z  klasy  3d,  który  zajął  miejsce  11. Wszystkim  zawodnikom  serdecznie  gratulujemy.

02.10.2016