Finał konkursu piosenki angielskiej

8.12.2017r. odbył się Miejski konkurs piosenki angielskiej „Let’s Sing in English”, który był organizowany przez Szkołę Podstawową nr.4 z Oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy Ib:

Dorota Stefańska w kategorii „soliści”, Amelia Jabłońska oraz Julia Malinowska, które wystąpiły, jako zespół.

Ocenie podlegały: walory głosowe, interpretacja, muzykalność i poczucie rytmu, dykcja i poprawność językowa, ogólny wyraz artystyczny. Komisja Konkursowa miała trudne zadanie oceny uczestników, przy wysokim i wyrównanym poziomie artystycznym ich występów.

Po krótkich, lecz burzliwych obradach jury przyznało i ogłosiło wyniki konkursu.
Z przyjemnością informuję, że Dorota Stefańska, która zaśpiewała piosenkę pt „Love is the name” Sofii Corson, zajęła III miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

09.12.2017