35783 odwiedzin
 
 

Sukcesy

A A A

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH POZASZKOLNYCH W LATACH 2009-2012

KONKURSY EKOLOGICZNE:

  • Konkurs ogólnopolski „Aktywni z natury” – I miejsce A. Godlewski – opiekun p. A. Okraska

 

  • Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny – wyróżnienie K. Szymańska – op. p. A. Okraska 

 

KONKURSY RECYTATORSKIE I LITERACKIE:

  • Konkurs powiatowy „Fryderyk Chopin w świetle literatury” – II miejsce M. Marciniak – opiekun  p. M. Adamczyk

 

  • Konkurs powiatowy  „Tę książkę warto przeczytać” – II miejsce – A. Płuska – opiekun p. B. Bojarowska, M. Kułakowska(2009); I miejsce - A. Orłowska , III miejsce – D. Domański– op. p. B. Bojarowska, B. Krasuska, M. Kułakowska (2011)

 

  • „Muzyczne inspiracje w poezji” – II miejsce E. Pietrusiak – op. p. B. Bojarowska

 

  • V Powiatowe Dni Retoryki – Złoty Kopciuch dla klasy III a – op. p. M. Maćkowiak

 

  • VI Powiatowe Dni Retoryki – Brązowy Cyceron – A. Orłowska – op. p. B. Bojarowska

 

  • X Teresińskie Dni Retoryki – Złoty Cyceron – K. Miałkos, Brązowy Cyceron – W. Linowska – op. p. M. Adamczyk, B. Bojarowska

 

  • Konkurs powiatowy „Wydajemy własną książkę” – I miejsce – A. Orłowska, III miejsce -  M. Grobelska – op. p. B. Bojarowska, B. Krasuska

 

  • Konkurs miejski "Janusz Korczak przyjacielem dzieci” – II miejsce – E. Koza, P. Cieślak,  D. Szajewska – op. p. A. Mamcarz

 

  • Konkurs o Januszu Korczaku – II miejsce – M. Grobelska – op. p. B. Bojarowska

 

  • Konkurs literacki „Dzieci też są narodem” – II miejsce – M. Grobelska – op.  p. B. Bojarowska

 

  • Konkurs ogólnopolski „W młodości mojej wypływam na głębię” – wyróżnienie A. Orłowska – op. p. B. Bojarowska

 

  • Kocham góry jak papież – konkurs ogólnopolski – I miejsce – M. Grobelska – op. p.  B. Bojarowska

 

KONKURSY PLASTYCZNE:

  • Konkurs powiatowy „Mazowiecki pejzaż w utworach Chopina” – I miejsce  - E. Kupiec –  op. p. R. Koperska

 

  • Konkurs powiatowy – „Rodem warszawianin, sercem Polak, a talentem  świata obywatel” –  I miejsce E. Kupiec – op. p. R. Koperska

 

  • Konkurs plastyczny z okazji 48 edycji Centralnych  Dni Olimpijczyka „Polska reprezentacja na Zimowych Igrzyskach Vancouwer 2010” – O. Bukowska – nagroda – op. P. R. Koperska

 

  • Konkurs  miejski „Młodzież gospodarzem małej ojczyzny” – III miejsce – Sz. Gorgis – op. p. R. Koperska

 

  • Konkurs ogólnopolski „Piękno naszej okolicy – pejzaż wiejski” – I miejsce – K. Sierocińska, II miejsce – J. Kowalska – op. p. R. Koperska (2009), I miejsce – M. Paczkowski – op. p. R. Koperska (2011)

 

  • Jan Paweł II droga do świętości – konkurs powiatowy – II miejsce  - P. Gajewska – op.  p. R. Koperska

 

  • Jan Paweł II człowiek modlitwy – I miejsce – M. Paczkowski, III miejsce – E. Pietrzak – op. p. R. Koperska

 

  • Kocham góry jak papież – konkurs ogólnopolski – I miejsce – M. Paczkowski – op. p.  R. Koperska

 

  • Powiatowy Konkurs Fotograficzny „ Zaklinajmy… zaczytajmy… lato” – I miejsce A. Czarnecka, III miejsce – K. Kowalczyk – op. p. I. Ochman

 

KONKURSY DZIENNIKARSKI:

  • Konkurs  powiatowy „Jak zostać rzetelnym i interesującym dziennikarzem w epoce informacji” –  II miejsce dla gazetki szkolnej, I miejsce za artykuł dla Angeliki Lemiesz  -  op. p. M. Maćkowiak

 

  • 16 Konkurs Młodych Dziennikarzy – III miejsce redakcja „Gimpressa” – op. p. M. Maćkowiak(2009); III miejsce Redakcja – op. p. P. M. Maćkowiak (2011)

 

INNE KONKURSY:

  • Praca naukowo – badawcza gimnazjalisty – konkurs ogólnopolski – wyróżnienie M. Rossa – op. p. B. Franczuk

 

  • Jan Paweł II droga do świętości – konkurs powiatowy – I miejsce – J. Nagłowska – op. p. K. Piechucka

 

  • Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Panda – VII miejsce  - M. Rossa – op. p. B.. Franczuk

 

  • „Sochaczew i jego tradycje” – konkurs fotograficzny Klubu Nauczyciela -  II miejsce – D. Koperska – op. p. I. Ochman

 

  • Miejski konkurs na ozdobę świąteczną – I miejsce – K. Szymańska, II miejsce – M. Koperska, III miejsce – M. Paczkowski – op. p. R. Koperska, I. Ochman

 

  • Powiatowa Ortograficzna Gimnazjada – III miejsce – M. Rossa – op. p. M. Maćkowiak

 

  • Miejski konkurs fotograficzny „Moje miasto Sochaczew” – II miejsce – M. Paczkowski, P. Wróblewski – op. p. R. Koperska

 

  • Konkurs powiatowy „Ośmiu Wspaniałych” -  K. Kisiołek – laureatka – op. p. M. Adamczyk

 

  • I powiatowy konkurs wiedzy olimpijskiej – I miejsce – N. Dudnik, P. Janiak, J. Bartnicka – op. p. J. Mróz, M. Zwolińska, M. Mrozińska

 

  • III edycja powiatowego konkursu wiedzy o Janie Pawle II – I miejsce – A. Okraska, A. Orłowska, N. Łańczak – op. p. B. Krasuska

 

  • Bezpieczna droga do szkoły – konkurs powiatowy – II miejsce A. Rogalska – op. p. I. Ochman, R. Koperska

 

  • I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej – I miejsce – K. Słojewska, II miejsce - P. Żakowski – op. p. I. Ochman

 

  • Konkurs miejski – „Świąteczne pierniczki” – I miejsce – B. Węsek – op. p. I. Ochman

 

  • Powiatowy konkurs na prezentację multimedialną „Bądź bezpieczny w Internecie – moje prawa  i obowiązki” – I miejsce – R. Tomaszewski, II miejsce – B. Węsek – op. p. K. Kozłowska


 
kalendarz wydarzeń
kwiecień 2017
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
najnowsze zdjęcia
 
 
kontakt
Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

imię i nazwisko
adres e-mail
miejsce na opinię, wniosek, pytanie